Vysílací studio: 47 522 14 15
Dopravní linka: 800 900 952
ADELE - Easy On Me
Playlist
ADELE
Easy On Me
Právě vysílá:
Daniel Rakaczký
PADLA s Hitrádiem North Music

COMPARTNER specialista na komunikace hledá posily do týmu

COMPARTNER - specialista na komunikace přijme na hlavní pracovní poměr obchodníka pro obsluhu firemních zákazníků včetně administrativy v Ústeckém kraji. Compartner pracuje pro telekomunikačního operátora O2.            * Předchozí zkušenosti v telekomunikacích jsou samozřejmě vítány.

* K práci je nutný řidičský průkaz třídy B.

* Obchodník bude mít k dispozici služební vozidlo, telefon a veškerou techniku potřebnou k výkonu zaměstnání.       Průměrný plat na pozici obchodníka je 45.000 Kč.

Zájemci mohou svůj životopis poslat na mail: info@compartner.cz