Vysílací studio: 47 522 14 15
Dopravní linka: 800 900 952
CAMILA CABELLO & YOUNG THUG - Havana
Playlist
CAMILA CABELLO & YOUNG THUG
Havana
Právě vysílá:
Dominik Vršanský a Kateřina Pechová
Snídaně šampionů na Hitrádiu North Music

Čerstvě vdaná DEBBI zpívá poprvé česky!

Je to už dvanáct let, co na sebe zpěvačka Debbi upozornila svým prvním velkým hitem Touch The Sun. Osmnáctiletá rusovlasá dívka překvapila svou „nakřáplou" barvou hlasu a mimořádnou muzikálností. Od té doby stačila vydat tři desky, získat dvě Ceny Anděl a odehrát stovky vystoupení se svojí doprovodnou skupinou. Dnes je Debbi čerstvou novomanželkou a přichází s novou písní doprovázenou videoklipem V dobrým i zlým.  Poprvé celý song nazpívala v češtině a poprvé se na svém repertoáru podílela autorsky spolu s Jendou Vávrou a Ondřejem Turtákem.

„Je to tak. Vstoupila jsem do nové etapy svého života. To jak v té soukromé, tak v té profesní části. Jsem zamilovaná a několik dní vdaná.  V písní V dobrým i zlým se obě tyto části prolnuly. Je to vyznání lásky nejen mému manželovi, ale i poděkování mým nejbližším. Mojí mámě a sestře. Proto moje autorská prvotina a proto čeština. Chtěla jsem, aby mi všichni rozuměli a věděli, že to myslím vážně. Právě proto se ve videoklipu objeví můj manžel, mamka, ségra i pes Woody, “ prozradila Debbi.

debbi_svatba_2022 

Videoklip V dobrým i zlým se natáčel jednoho letního víkendu u Debbi na chalupě, kde tráví téměř veškerý volný čas a je to místo, které má ze všech nejraději. Tak hodně štěstí, milá novomanželko laughing