Vysílací studio: 47 522 14 15
Dopravní linka: 800 900 952
MIKOLAS JOSEF & FITO BLANKO & FRANKIE J - Acapella
Playlist
MIKOLAS JOSEF & FITO BLANKO & FRANKIE J
Acapella
Právě vysílá:
Dominik Vršanský a Kateřina Pechová
Snídaně šampionů na Hitrádiu North Music

Chinaski rok nebudou hrát ! Poslední 4 koncerty budou v Praze a Brně.

Stačilo pár dnů a z předprodejů zmizely vstupenky na tři pražské vánoční koncerty kapely Chinaski v Lucerna Music Baru a i lístky na prosincové vystoupení v brněnském Sono Centru. Bude na dlouhou dobu poslední možnost vidět kapelu naživo. Chinaski se na pódia vrátí až na podzim 2017 a nebudou hrát ani na letních festivalech. Volný čas hodlají muzikanti věnovat nahrávání nového studiového alba.

Chinaski už začali nové album před časem nahrávat v Austrálii během turné u protinožců a nějakou dobu strávili rovněž v londýnských Dean Street Studios. „Koncept je tentokrát velmi zajímavý. Kapela rozdělila nové písničky do několika nahrávacích etap. A postupně je natáčí ve studiích na různých částech zeměkoule. Nechceme zatím prozrazovat více, ale práci na albu budou moci fanoušci sledovat na kapelovém facebooku, “ říká Ladislav Vajdička z vydavatelství BrainZone. 

Zatím poslední nahrávka Chinaski nazvaná Rockfield, která vyšla předloni, se záhy po vydání stala platinovou a nejprodávanější v České republice. Úspěšné byly i albové singly Víno, Každý ráno nebo Slovenský klín, které se staly dlouhodobě nejhranějšími písněmi českých rádií. Za album, které vyšlo i na vinylu, kapela získala tři nominace na Anděla a ze slavnostního ceremoniálu si odnesla sošku za Nejlepší skupinu.

foto - Tony Košař