Vysílací studio: 47 522 14 15
Dopravní linka: 800 900 952
SWEDISH HOUSE MAFIA & JOHN MARTIN - Don't You Worry Child
Playlist
SWEDISH HOUSE MAFIA & JOHN MARTIN
Don't You Worry Child
Právě vysílá:
Hitrádio North Music
Rádio, které hraje...

Ewa Farna vyráží na turné UMAMI

Aktuální zlatá slavice Ewa Farna vyráží na turné po 5 českých a 5 polských městech s kritiky oceňovaným albem UMAMI.

Album UMAMI bývá od svého vydání v prosinci 2021 označováno za nejlepší desku Ewiny 15leté kariéry. Dvanáct skladeb reflektuje zpěvaččin život v posledních letech a album ve svém názvu popisuje pátou chuť života. I proto se zpěvačka rozhodla pro omezený počet koncertů na stejnojmenném turné - pouze 5 v Polsku a 5 v Česku.

Ewa Farna zve návštěvníky na ojedinělou show, kde vystoupí kromě její kapely také tanečníci, doprovodný sbor zpěváků a nový pěvecký objev Sofian Medjmedj, takto:

UMAMI TOUR je krásné v tom, že se nám povedlo vzít to nejlepší z mé dosud nejvíc srdcové desky tzn gospelový sbor, hosta a mé skvělé muzikanty. Doufám, že pro lidi budeme takovou možností na chvíli vypnout od každodenních problémů, uvolnit se z rodičovských závazků nebo prostě vypnout v náročnějším pracovním období. Chci lidem zahrát písničky z nové desky, ale i starší singly včetně Vánoc na míru, které hrajeme vždy jen 2 měsíce v roce. Už se na všechny strašně těším.

Turné startuje v Ostravě (15.10.), dále pokračuje v Jablonci (20.10.), Plzni (26.10.), Praze (3.11.) a končí v Brně (15.11.). Vstupenky lze zakoupit na webu zpěvačky www.ewafarna.com