Vysílací studio: 47 522 14 15
Dopravní linka: 800 900 952
KAMRAD - Feel Alive
Playlist
KAMRAD
Feel Alive
Právě vysílá:
Robert Gajderovič
Dopoledne s Hitrádiem North Music

Exkluzivní rozhovor pro Hitrádio North Music s lídrem kapely Jelen Jindrou Polákem!

Kapela Jelen odstartovala turné k novému albu Vlčí srdce a to je dobrá příležitost vyzpovídat jejího lídra, zpěváka Jindru Poláka.

S Jelenem jste vyjeli  jste turné Vlčí srdce tour. Jaké je a jak si ho užíváte ?
Máme z něj skvělé dojmy!  Máme hroznou radost, kolik lidí chodí a jak reagují na naše nové písničky, samozřejmě i na ty starší. Moc si to užíváme !

 

A představujete nové   CD Vlčí srdce ?
Přesně tak ! Naše nové CD se jmenuje Vlčí srdce,  je to podle stejnojmenné písně. Shodli  jsme se, že text té písně přesně vystihuje náladu a celé vyznění  té desky a pojmenovali jsme podle ní i turné.

 

Zdá se, že vaše album Vlčí srdce poměrně pěkně sedí svoji náladou k podzimním dnům ?
Osobně jsem vždycky měl nejradši jaro a podzim, pro mě jsou to oblíbená období. Jedna taková  linie, která se na našem novém albu prohání skrz naskrz těmi písničkami jsou myšlenka konců a nových začátků. A podzim to krásně vystihuje, takže si myslím, že nám to k tomu turné hezky ladí.

 

V čem je nová deska Jelenů jiná než ta předchozí ?
Největší rozdíl je v tom, že první desku jsme vytvořili jen zakládající členové, což jsme tři, plus kytarista. Zatímco teď je nás plnohodnotných členů sedm (!) a každý už se na novém albu podílel, dal tomu něco ze sebe, takže ta deska je zvukově bohatší.

 

Na první desce jste byli tři, na druhé sedm, na třetí vás bude třeba 15 ?
(Smích) Uvidíme, snad ne, proboha, to bychom se nevešli ani do autobusu !

 

Máte na turné nějaké předskokany ?
Samozřejmě Kateřina Marie Tichá, to je naše jistota. Ale máme ještě další předkapelu, to je David Stypka se svoji kapelou  Bandjeez, to je takový náš objev.
 

A co zajímá vaše posluchače - vyrazí jeleni po koncertě mezi fanoušky?

No jasně. Po každém koncertě chodíme mezi fanoušky, povídáme si, fotíme se … Ta zpětná vazba je úplně to nejúžasnější, co se může stát !

Foto- Radek Kudláček