Vysílací studio: 47 522 14 15
Dopravní linka: 800 900 952
NATASHA BEDINGFIELD - Unwritten
Playlist
NATASHA BEDINGFIELD
Unwritten
Právě vysílá:
Robert Gajderovič
Dopoledne s Hitrádiem North Music

Igor Timko má „malou nobelovku“ - Křišťálové křídlo !

Lídrovi kapely No Name a moderátorovi Hitparády Hitrádia North Music se dostalo jedno z největších ocenění na Slovensku. Jmenuje se Křišťálové křídlo a je to cena udělovaná každoročně od roku 1997 osobnostem, které dosáhly ve svém oboru mimořádné odbornosti a úspěchu. Uděluje se mimo jiných například v kategoriích medicína, hospodářství, výtvarné umění, architektura, divadlo a další, a člověk ji může dostat pouze jednou za život. Igor Timko by oceněn v kategorii jazz, rock a pop. Při této příležitosti odpověděl Hitrádiu North Music  na několik otázek.
 
Igore, moc ti gratulujeme ke Křišťálovému křídlu. Co to vůbec je za cenu?
No, na Slovensku zanikl Zlatý slavík a toto je vlastně jakási jeho náhrada. Nominují to normální lidé a ocenění pak z nominací vybere odborná porota. Jednoduše, to Křišťálové křídlo je skutečně taková malá Slovenská nobelovka.
 
Slovenská nobelovka, to zní skvěle! To musíš mít radost, ne ?
Bylo to perfetní ! Navíc, úplně jsem to nečekal, mnohokrát jsem byl někde nominován, ale tentokrát to zafungovalo. Mám z toho velkou radost!
 
Máme fotku z předávání cen a je tam s tebou krásná blondýnka. To je paní tajemná Timková ?
Je to velmi ojedinělé, protože moje manželka není příliš společensky aktivní, je proděkanka zubního lékařství v Košicích.  Tak například na  Českém slavíku jsme spolu byli pouze jednou. Když jsme uveřejnili tuto fotku, tak nám napsali, kdože je ta slečna vedle pana Timka, paní Colombo ? (smích)
 
K manželce i ceně ti gratulujeme a těšíme se s tebou na další hitparádu  … hrxy a 
Děkuji, a protože se říká, že nic není starší jako včerejší úspěch, a Křišťálové křídlo je už doma, těším se a zvu posluchače na další Hitparádu na  Hitrádiu North Music.