Vysílací studio: 47 522 14 15
Dopravní linka: 800 900 952
ONE REPUBLIC - Love Runs Out
Playlist
ONE REPUBLIC
Love Runs Out
Právě vysílá:
Robert Gajderovič
Dopoledne s Hitrádiem North Music

Kapely Nebe a Mirai předstaují v klubech nový koncept, který lidi baví !

Společné turné kapel Mirai a Nebe, které nese symbolický název ZAJEDENPROVAZ, je za polovinou a návštěvníci se shodují v tom, že takovou energii, která z koncertů jde, dlouho nezažili. Chvílemi ani není jasné, kde je vlastně podium, neb produkce se spontánně odehrává i přímo mezi divaky, kteří jsou tak vtaženi do víru dění. Koncept, kdy se muzikanti i repertoár prolínají a fanoušci jsou po celou dobu v absolutní blízkosti s kapelou a samotný koncert spoluvytvářejí, je na české scéně zcela jedinečný. Obě kapely se navíc probojovaly do TOP 100 ankety Mattoni Hvězda Internetu 2016.

 Kapely Nebe a Mirai spojuje chuť dělat kvalitní českou muziku s chytlavými melodiemi, silnými texty, energií a emocemi. Do konce turné zbývá posledních pět koncertů.

„Tour si užíváme plnými doušky. Kéž by byla ještě delší. Lidi, co dojdou, nám energii vrací a kromě toho si parádně rozumíme s klukama z Nebe. O tento speciální dvojkoncert již projevily zájem i některé festivaly na příští léto, takže podzimním tour to rozhodně nekončí! Kdo nedorazil, měl by to napravit," říká s úsměvem Mirai Navrátil, frontman kapely Mirai.

 „S klukama z Mirai se nám hraje skvěle. Jsou to všichni skvělí muzikanti a jako lidi máme stejný styl humoru, takže naše turné je cirkus se vším všudy. Jediná černá kaňka, která se s námi táhne, jsou různá nachlazení, kterých se od začátku nemůžeme zbavit. Ale to asi patří k tomu podzimu a sychravému počasí. Lidi na koncertech jsou úžasní, je vidět, že je tenhle unikátní koncert baví a my už se nemůžeme dočkat na skoro domácí půdu do ValMezu a Opavy, kde nás čekají vyprodané kluby“, zaznělo od Petra Harazina, zpěváka kapely Nebe.

 Obě kapely během dvouhodinového setu představili své největší hity jako „Vteřina“, „Než se rozední“, „Zkus na chvíli mi lhát“, „Cesta z města“, „Divadlo“, „Dítě robotí“, ale také nové skladby z chystaných desek. Obě skupiny plánují vydání nového alba v průběhu příštího roku.

 
ZAJEDENPROVAZTOUR. CZ 2016  
11. 11. VALAŠSKÉ MEZIŘÍČÍ M-KLUB
12. 11. RYCHNOV NAD KNĚŽNOU DANCEPIVOVAR
18. 11. OPAVA MUSIC CLUB 13
19. 11. ZLÍN FÉNIX – MUSIC CLUB
16. 12. VRCHLABÍ ZACAPA BAR
www.zajedenprovaztour.cz

Foto- Jitka Janů