Vysílací studio: 47 522 14 15
Dopravní linka: 800 900 952
ALICE - Ani náhodou
Playlist
ALICE
Ani náhodou
Právě vysílá:
Michal Klein
Hitrádio Classic

Koncert Kryštof na Strahově je vyprodán ! A co na to Richard Krajčo ?

Kapela Kryštof se blíží ke čtvrtstoletí své existence. Období oslav odstartuje 16. září 2017 unikátním koncertem na fotbalovém stadionu. "Bude to náš splněný sen", řekl zpěvák Richard Krajčo 16. října 2016, v den zahájení předprodeje na tento vyjímečný koncert na stadionu Evžena Rošického v Praze.  31. prosince už Kryštof hlásí -  VYPRODÁNO ! Stačilo deset týdnů a 40 000 lístků zmizelo. Richardovi Krajčovi jsme zavolali a zeptali se co na to říká.

Strahov je vyprodán, čekaj jsi to tak rychle ?

My máme obrovskou radost ! Tajně jsme doufali, že by se to do toho září 2017 mohlo třeba podařit, ale byli bychom spokojeni i třeba se dvěmi třetinami naplnění stadionu. Že se to vyprodalo za nějakých 10 týdnů je pro nás velké překvapení a byli jsme z toho dojatí.

 

Těšíš se nebo jsi nervózní ?

Těšíme se strašně moc! Už na tom nějakou dobu pracujeme, už vytváříme to, co se tam bude dít. Samozřejmě teď budeme o to víc nervozní, když víme, že se na to s náma těší spousta lidí. Nechceme je zklamat a tak doufáme, že pro ně připravíme takovou šou, aby z toho byli nadšení, aby to pro ně byl ten nezapomenutelný zážitek, steně jako to bude pro nás !

 

Jsi šťastný ?

Já jsem … smích .. šťastný ! My jsme to fakt nečekali, že se stadion pro 40 tisíc lidí vyprodá takhle rychle.