Vysílací studio: 47 522 14 15
Dopravní linka: 800 900 952
PUFF DADDY & FAITH EVANS - I'll Be Missing You
Playlist
PUFF DADDY & FAITH EVANS
I'll Be Missing You
Právě vysílá:
Hitrádio North Music
Rádio, které hraje...

Miro Žbirka si splnil sen – vyprodal Tipsport arénu a zazpíval si s Marikou Gombitovou!

Miro Žbirka si splnil sen – vyprodal Tipsport arénu a zazpíval si s Marikou Gombitovou!

Jako host koncertu Miro Žbirky  vystoupila v pátek v  zaplněné Tipsport Areně na pražském Výstavišti  Marika Gombitová. Slovenskou zpěvačku, upoutanou po autonehodě na invalidní vozík,  přivítaly tisíce lidí potleskem ve stoje !

V slepých uličkách a Nespáľme to krásne v nás, to jsou hity, které s i Gombitová zazpívala s Miro Žbirkou na pódiu. Nakonec musela přidat svůj největší hit Koloseum.

"Není to tak dávno, co jsme se symfonickým orchestrem vystoupili v O2 areně, a teď koncert s hudebníky s Abbey Road. To by mě nikdy nenapadlo. Ale že na koncert dorazí i Marika, to je skutečně ještě více, než si může člověk přát. Ještě na pódiu jsme Mariku poprosil, aby mě štípla, zda se mi to nezdá," řekl po koncertu Žbirka. "Nepřestával jsem věřit, že to vyjde. Udržovali jsme spolupráci pořád, nahráli jsme několik písní, měli jsme i televizní vystoupení. Ale koncert, to je něco jiného," uvedl Žbirka, který bude naopak hostem jejího velkého narozeninového koncertu v říjnu, na kterém zpěvačka oslaví šedesátiny.

Na koncertě vystoupili se Žbirkou, kromě jeho kapely, také britští hudebníci, Blair Cunningham známý zejména z kapely Paula McCartneyho, producent studia Abbey Road Rob Cass a Pearse MacIntyre.

Dvouhodinový koncert zakončila symbolicky All You Need Is Love od Žbirkových vzorů kapely Beatles.