Vysílací studio: 47 522 14 15
Dopravní linka: 800 900 952
RITON & NIGHTCRAWLERS - Friday
Playlist
RITON & NIGHTCRAWLERS
Friday
Právě vysílá:
Petr Koukal
Víkend s Hitrádiem North Music

Nákup za 3.000 Kč pro vaše mazlíčky

Máte domácího mazlíčka?

Tak pro něj zkuste vyhrát nákup v hodnotě 3.000 Kč v prodejně PetCenter v Litvínově.

Stačí poslouchat od 7. do 11. března dopoledne na Hitrádiu North Music, dovolat se jako první na 47 522 14 15 a správně odpovědět na soutěžní otázku.

 

Už jste byli novém psím salonu v prodejně PetCenter v Litvínově u Lidlu? Pokud ne, určitě ho vyzkoušejte, protože tam parádně stříhají mazlíčky. Navíc tam teď dostanete super slevu 25 %! Stačí nakoupit a na konci účtenky pak najdete 25% slevu na nejdražší produkt, která poté platí na další nákup.

Společnost Petcenter vznikla s jediným a jasným cílem: Nabídnout chovatelům bezchybný servis a kompletní péči, aby si mohli užívat společnost svého mazlíka bez starostí a naplno.

Protože jsme chtěli, abyste u nás měli všechnu péči pod jednou střechou i v případě zdravotních problémů vašich mazlíčků, úzce spolupracujeme se společností VETINO a veterinárními klinikami Jaggy.

Od r. 2000, kdy jsme v Průhonicích otevřeli první prodejnu s potřebami pro domácí mazlíčky, se utěšeně rozrůstáme rychlostí aktivní králičí rodinky. Dnes kromě e-shopu provozujeme na 150 kamenných prodejen v ČRna Slovensku.

PRODEJNY: MÁTE NÁS VŽDY PO RUCE

Abyste to k nám neměli daleko, prodejny PetCenter najdete typicky v obchodních centrech a dalších frekventovaných místech. Tam všude pro vás máme otevřeno od pondělí do neděle.

Objevte svou nejbližší prodejnu PetCenter třeba hned!

ODBORNÉ PORADENSTVÍ PŘÍMO NA PRODEJNĚ

Kromě krmiv a dalších produktů poskytujeme přímo na prodejnách i kvalifikované poradenství. Neváhejte se na nás proto obrátit už ve chvíli, kdy se rozhodnete pořídit si srstnatého, opeřeného nebo šupinatého zvířecího kamaráda, ať pro sebe, nebo třeba pro své děti.

SORTIMENT: NAKUPUJTE ZA CENY, KTERÉ POHLADÍ

Kromě asi nejširší nabídky kvalitních krmiv všeho druhu, hraček, pamlsků, podestýlek a pelíšků u nás zakoupíte známé i méně obvyklé druhy zvířat – stačí se zastavit na prodejně a náš kvalifikovaný personál vám ochotně poradí.

A pokud chcete s každým nákupem zároveň šetřit na ten příští, určitě se vyplatí zaregistrovat se v programu.

VŠE JE NA https://www.petcenter.cz/